Fotogalerie

Karnevalový týden

Po celý únorový týden 16.-19.2.2015 do kurzů docházely pohádkové bytosti. Vystřídaly se princezny a víly, různé příšery a nechyběl ani superman, vodník, kovboj, orientální tanečnice a indiánka. Byla to zase tak trochu jiná angličtina, kterou jsme si náramně užili.

Halloween 2014

Svátek Halloween se u nás a ve studijním centru Basic Vsetín slavil s předstihem již 27.října v den podzimních prázdnin. Strašidelná angličtina, veselá matematika, halloweenské tvoření a dýňová slavnost včetně vaření dýňové polévky byly jen předehrou k večernímu převlečení do kostýmu a programu při lucerničkách venku. Většina z 16 účastníků pak přespala do druhého dne a ještě si užila strašidláckou diskotéku.

Prázdniny s Paulem I.

Příměstký tábor pořádaný s Basic Vsetín. Na programu byla programová mozaika poskládaná z hravé angličtiny, češtiny a matematiky, výtvarného kutění, pobytu venku, přípravy zahradní party pro rodiče a mnoha dalšího.

Akademie Helen Doron English

Oslava 5.výročí Helen Doron English ve Vsetíně proběhla 11.dubna 2014 v Mramorovém sále vsetínského zámku za účasti cca 100 dětí, rodičů, prarodičů a dalších hostů. Na závěr nás tanečně rozproudil a děti ve zvířata proměňoval písničkář Honza Žamboch.

BBS ukončení březen 2014

Zakončení Baby's Best Start. Děti, které začaly navštěvovat angličtinu Helen Doron English před rokem, se 13.března 2014 dočkaly ukončovací lekce kurzu BBS. Nejmladším studentům ještě nejsou ani dva roky, ale už velmi dobře rozeznají to své CD s písničkami.

Výuka listopad 2013 -leden 2014

Průřez všemi kurzy, které u nás probíhají. Podívejte se, jak nám to šlo na konci roku 2013 a na začátku roku 2014.

Adventní kouzlení

Ve spolupráci se Studijním centrem Basic jsme 29.11.2013 připravili odpoledne pro děti a rodiče. Půlka programu byla věnována adventnímu tvoření a kouzlení s obyčejnými věcmi a druhá polovina angličtině. Dorazilo téměř 50 účastníků od 1,5 roku po babičkovský věk.

Tábory 2013

Na přelomu července a v srpna se uskutečnily 2 turnusy příměstkého tábora s angličtinou. Děti od 3,5 do 11 let si připomněly, že angličtina je zábava i o prázdninách. Výuka byla doplněna o výlety, lezeckou stěnu, jízdu na koni, hry a výtvarné tvoření.

Pasování rytířů a dam z Cambridge

Úspěch studentů byl oceněn 6.června, kdy se konečně dozvěděli, jak dopadli u zkoušek YLE. Při této příletosti byli pasováni na rytíře a dámy z Cambridge, certifikáty jim za přítomnosti rodičů předal pan místostarosta Petr Kořenek.

Konference Helen Doron English 2013

Letos jsme se sešli v Brně. Paní Helen Doron představila připravované novinky a poté nás čekalo celodenní školení kurzu More Fun with Flupe, který přináší nové epizody s Flupem. Máme se na co těšit.

Cambridge zkoušky

Celkem 6 studentů angličtiny Helen Doron ze Vsetína se v sobotu 13.dubna 2013 zúčastnilo Cambridge zkoušek YLE ve zlínském centru Helen Doron. Postupně absolvovaly tři části - poslech, psaní-čtení a mluvení. Všichni odjížděli domů s dobrým pocitem, přestože na konečné výsledky si budou muset počkat celý jeden měsíc. Vyhodnocení probíhá přímo v Cambridge.

Josefský karneval 2013

Letošním tématem se stal podmořský svět. V tomto duchu jsme připravili nejen výzdobu, ale i soutěže. Děti krmily chobotnici a zamýšlely se nad tím, čím se živí a čím ne, odpovídaly na vědomostní otázky a nakonec se samy posilnily podmořskými příšerami. Přivítali jsme také program Muzea regionu Valašsko v expozici Prababička v kuchyni. Pro mladší účastníky byla oblíbeným místem herna. Ceny věnovali Familypark Huslenky, sdružení Líska a další. Foto: Michal Bartošek

Christmas party 2012

V neděli 16.prosince jsme společně oslavili blížící se Vánoce. Děti si s rodiči upekli a nazdobili perníčky, od Granny Fix jsme se dozvěděli, jak slaví Vánoce děti v anglicky mluvících zemích a také jsme se naučili novou písničku Jingle Bells. Kdo měl odvahu, věštil si budoucnost ze symbolů pod hrnečky. Nechybělo ani zpívání písniček, které známe z kurzů a na závěr rozdávání dárečků.

Letní pobyt Trnava 2012

Ve dnech 23.-27.7.2012 se uskutečnil rodinný tábor s angličtinou v rekreačním středisku Trnava.

Josefský karneval 2012

V sobotu 17.března jsme ve spolupráci s turistickým oddílem SKORCI uspořádali karneval pro děti v prostorách vsetínského zámku. Tentokrát se vše neslo v námořnickém duchu.

Víkendovka Trnava 25.-27.11.2011

Fotografie z víkendového pobytu pro děti a rodiče na rekreačním středisku Trnava u Zlína.

Akce pro děti

Fotografie z akcí CD ENGLISH a Helen Doron.

Víkend v Karlovicích s Callanem

Víkendový intezivní kurz Callovou metodou ve Velkých Karlovicích.