Kurzy pro MŠ

IMG_4803Pro výuku angličtiny v mateřských školách nabízíme čtyři kurzy určené pro větší dětské kolektivy.

Didi a Polly jsou hlavní postavy v jazykovém kurzu angličtiny pro čtyři předškolní stupně, od jeslí po školku. Tento unikátní učební komplet (soubor) byl navržen experty tak, aby předal dětem od 2 do 7 let základy anglického jazyka formou písniček, tance, pohádek a her. Kvalifikovaní učitelé, speciálně školeni pro tuto pokrokovou vyučovací jazykovou metodu, děti zaměstnávají a motivují pomocí legrace a kladné zpětné vazby.

IMG_0032Didi the Dragon (2-5 let) je hravý, výtvarný a obrazový úvod do angličtiny. Děti se s Didim a jeho kamarády účastní pomyslných činností za použití příběhů, a řešením jednoduchých problémů si tak rozšiřují slovní zásobu. Opakování, vizuálně i sluchově, umožňuje dětem uložit slova a fráze do dlouhodobé paměti a dovoluje jim rozvinout jejich jazykové znalosti snadno a rychle.

Polly the Collie (4-7 let) je hravý, hudbou naplněný úvod do anglického jazyka. Děti přijdou do kontaktu s mnoha různými hudebními styly: říkanky, rap, jazz a další. Pro každou skladbu jsou pečlivě připraveny pohybové choreografie. Dětem to umožňuje lépe pochopit texty a zároveň si písně lépe vychutnat pokaždé, když je zpívají.

Více informací na www.didiandpolly.cz